* DIKTOVÁNO "PŘÍMO DO ROTAČKY"
  Vydáno dne 19. 07. 2004 (1851 přečtení)

Ještě po posledních korekturách doplňujeme Zprávu spolku ŠALAMOUN aktuální informací o dalším zvratu v případu Marty Chadimové:

PRAHA 2. prosince 1998 /ČTK/

"Státní zástupkyně Městského státního zastupitelství v Praze Jaromíra Biolková' intervenující v kauze Marty Chadimové rozhodla o svém vyloučení z projednávání zmíněné věci. ČTK o tom informoval Martin Omelka z městského státního zastupitelství s tím, že Biolková tak učinila z vlastního podnětu.."

VYJÁDŘENI SPOLKU ŠALAMOUN K TÉTO ZPRÁVĚ

"Obhajoba proti zmíněné státní zástupkyni opakovaně uplatnila námitku podjatosti, ve které upozorňovala na -závažná pochybení státní zástupkyně JUDr. Biolkové: maření výkonu soudu a zneužívání pravomocí veřejného činitele. Spolek ŠALAMOUN již v červnu I995 podával podnět k zahájení trestního stíhání proti JUDr.Biolkové. Členové spolku Šalamoun věří, že osoby činné v trestním řízení nyní konečně vyvodí z dlohoudobého nezákonného jednání státní zástupkyně JUDr. Biolkové patřičné důsledky.“

Lenka Procházková
John Bok

( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )