Spolek Šalamoun

  Hlavní menu

  Národní knihovna


  LN o J.Bokovi


  Zákony v elektronické podobě

  Státní zastupitelství ČR

  Přehled soudců a soudů ČR

  Soudy ČR na Internetu

  Potřebujete advokáta?

téma
* NENÍ DŮLEŽITÉ.....aneb Komentář ke komentáři ke "Slovu předsedy II"
  Vydáno dne 29. 08. 2004 (1849 přečtení)

NENÍ DŮLEŽITÉ.....kdo fyzicky jsem, ale KÝM jsem, jakým jsem člověkem a co dělám. Někdy nesejde na identitě, ale na činech. V životě lidském není v některých případech důležitá osoba, jako osobnost bytosti.
Tyto stránky spravuji ZCELA DOBROVOLNĚ a ZCELA BEZPLATNĚ. .............

I malá studánka vody v rozpálené poušti může pomoci vzklíčit semínku, z nějž při dalším zavlažování vyroste krásný mohutný zdravý a silný strom. Na tu studánku se dávno zapomene, ale onen strom žije dál. A tak i já celým svým srdcem a celou svou duší doufám, že jsem svými činy již pomohla vzkřísit ono "pomyslné semínko" spravedlnosti a přispěla tak k zakořenění semenáčku, z nějž, pevně věřím, takovýto strom doroste.
Nedělám to pro své zviditelnění a pro svůj prospěch, ale pro prospěch a užitek jiných lidských bytostí. Každý jednoho dne v dusném letním odpoledni usedne pod starý košatý strom, jehož koruna vrhá chladivý stín, kde bezpečen ulehne ke spánku a načerpá nové síly. Neví sice, kdy, jak a proč vlastně zde strom vyrostl, ale je blažený, že se tak stalo. Ten strom ještě přinese mnoho radosti, užitku, štěstí a úlevy mnoha lidem v nouzi a na pokraji sil.
Ta kalužinka vody zůstane neznámá (jen někteří citlivější jedinci tuší její tehdejší přítomnost....), nijak z toho neměla jakýkoliv osobní hmotný profit, ale pokud se vypaří a přemění ve vodu v mraku, bude její voda znovu a znovu pršet na ten strom a svlažovat jeho korunu, aby nezahynul a lidé jej tak stále měli, a tím ona studánka dochází svého naplnění........
..........Trochu odlišná filozofie, připouštím, můj osobní přístup, který nemusí rozhodně korespondovat s pohledy ostatních. Každý člověk je jedinečný, jakož jsou i jedinečné a individuální jeho názory..........

Johanne - Angel d'Shadow (..i dle toho, jak mne popisuje právě John Bok ve svém článku, který tomuto všemu dal svůj vznik.......)


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

  Kontakt
Korespondenční adresa:
P.O.Box 383, 111 21 Praha 1

Pobočka Šumperk:
P.O.BOX 103, Šumperk 1

SpolekSalamoun(a)SpolekSalamoun.com

Statutární orgán:
předseda spolku - John Bok

Korunový účet:
č.ú.: 170718584/0300

IČO:63837714

Registrace
Ministerstvem vnitra ČR:
II./S-OS/1-25819/94-R

Administrátor:
Johanne - Angel D'Shadow,
Václav Peričevič

  Soud s Johnem Bokem

  VYŠLA NÁM KNIHA
Lecba Bokem

Vyšla nám kniha......

  Měsíčník TRESTNÍ PRÁVO

mesicnik Trestni pravo

Spolek Šalamoun se stal pravidelným přispěvatelem měsíčníku Trestní právo. Má v něm pravidelnou rubriku Pohled odjinud, do které píše různé úvahy o justici z vlastního pohledu.

mesicnik Trestni pravo

Náhled článku Spolku Šalamoun v měsíčníku Trestní právo.