* ZAČÍNÁ DALŠÍ KOLO SOUDNÍHO ŘÍZENÍ ADÉLY RAJDLOVÉ
  Vydáno dne 27. 02. 2006 (1161 přečtení)

ZPRÁVA SPOLKU ŠALAMOUN VEŘEJNOSTI

Trestní stíhání Adély Rajdlové za pobodání náhodného společníka, zahájené v červenci 2002, bylo po různých peripetiích zatím zakončeno novým pravomocným rozsudkem Vrchního soudu v Praze, kterým byla obžalovaná odsouzena za těžké ublížení na zdraví k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v trvání pěti let. Obdržela již příkaz k nástupu trestu. Začíná další kolo mimořádných opravných prostředků.

Současně se Městský soud v Praze vrátil k žádosti o povolení obnovy procesu, podané 1.6.2004. Veřejné jednání je nařízeno na čtvrtek 2.3.2006 od 13,00 do místnosti č. dv. 81, 2. patro. Senátu bude předsedat JUDr. Petr Braun, který věc soudí od počátku.

( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: zdenek.jemelik@spoleksalamoun.com )