Spolek Šalamoun

  Hlavní menu

  Národní knihovna


  LN o J.Bokovi


  Zákony v elektronické podobě

  Státní zastupitelství ČR

  Přehled soudců a soudů ČR

  Soudy ČR na Internetu

  Potřebujete advokáta?

téma
* NAPSAL NÁM KLIENT...
  Vydáno dne 05. 03. 2007 (1176 přečtení)

DOPIS KLIENTA Z.T. ČLENOVI SPOLKU ŠALAMOUN Z 4.3.2007

Dobrý den ,

Jsem nesmírně rád, že Vás znám. Je málo lidí, kteří by v sobě měli takovou houževnatost a trpělivost jakou projevujete Vy a potažmo Spolek Šalamoun. Přál bych si, aby Vás toto poslání které vykonáváte určitě z Boží vůle, naplnilo a uspokojilo a to bez ohledu na výsledky jednotlivých kauz. Budu-li moci Vám, či spolku Šalamoun nějak přispět, rád tak učiním.

Myslím, že z kauzy Č.B. už asi nikdy nezískám finanční prospěch, kvůli kterému jsem kdysi celou záležitost započal. Odkup směnky se záhy změnil v noční můru, když jsem pochopil koho proti sobě mám. Tedy jakou instituci. Pracovníci první a druhé správy StB, agenti BIS, pan Š. a další aktéři, kteří měli přístup do bankovního sektoru a v podstatě na zakázku nechávali vyrábět směnky bank, nebo alespoň směnky s bankovním avalem. Bankéři za to brali provize a následně tvrdili, že to, co podepsali žádná směnka nebyla,... viz kauza Bohemia Banka, Universal banka, 1. Slezská banka,... a další. Záda jim kryli policisté, kteří od nich buď úplatky brali, nebo nebrali. Ti co brali byli v pořádku a ti co nebrali byli obviněni z braní úplatků a odvoláni z funkce. Výjimkou z těch co brali nebyl ani jakýsi pan N. z Kongresové, který byl přímým nadřízeným pánů S. a N., kteří prošetřovali i kauzu Č.B. a pro podezření z braní úplatků byli odvoláni. Jejich vina se nakonec nikdy neprokázala. Očividně měli být pouze "odstaveni". Naproti tomu pan policista B. byl určitě po zásluze odměněn.

Ve Vašem textu jsem nic neopravoval. Jenom bych upřesnil, že: - trestní oznámení podávané JUDr. T. bylo sice nepřesné, nicméně alespoň označovalo, že byly odcizeny listinné akcie,... Téměř na pokraj šílenství mne však už tenkrát přivedlo vyjádření tehdejší státní zástupkyně z HK, když mi sdělila, že akcie chtěla zadržet, ale na základě vyjádření SCP zjistila, že tyto tam nejsou v evidenci. Do které pomocné školy chodila ta paní, už asi nezjistíme, a s velkou pravděpodobností se má dodnes dobře. Pan kpt.J. z PČR Ústí nad Orlicí asi dva roky prošetřoval, kde jsem na tu směnku vzal. Pak sice sdělil panu S. obvinění, ale asi po měsíci ho stáhnul. Asi aby mu nekřivdil.

Stejně dobře se mají asi všichni další aktéři kauzy. Nakonec i já. Poté, co jsem musel rozprodat veškerý majetek a začít znovu, jsem alespoň zjistil, s kým mám tu čest a proč se říká, že spravedlnost je slepá. Dopisování všem těm státním zástupcům má opravdu jediný výsledek. Je to jako o slepičce a kohoutkovi. Sami sobě protiřečí a myslím, že v podstatě čekají až umřu.

Teď jsem k tomu měl docela blízko, ale s ohledem na zodpovědnost k rodině jsem si ten "luxus" nemohl dovolit a to ani přesto, že mám životní pojistku.

Věcně je celé Vaše pojednání správné. Možná by stálo za zmínku, že jsem směnku koupil na podzim 1994, tedy před necelými třinácti léty. Připadám si tak trošku jako novodobý restituent.

S přáním pěkného zbytku víkendu,

Z.T.


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: zdenek.jemelik@spoleksalamoun.com )

  Kontakt
Korespondenční adresa:
P.O.Box 383, 111 21 Praha 1

Pobočka Šumperk:
P.O.BOX 103, Šumperk 1

SpolekSalamoun(a)SpolekSalamoun.com

Statutární orgán:
předseda spolku - John Bok

Korunový účet:
č.ú.: 170718584/0300

IČO:63837714

Registrace
Ministerstvem vnitra ČR:
II./S-OS/1-25819/94-R

Administrátor:
Johanne - Angel D'Shadow,
Václav Peričevič

  Soud s Johnem Bokem

  VYŠLA NÁM KNIHA
Lecba Bokem

Vyšla nám kniha......

  Měsíčník TRESTNÍ PRÁVO

mesicnik Trestni pravo

Spolek Šalamoun se stal pravidelným přispěvatelem měsíčníku Trestní právo. Má v něm pravidelnou rubriku Pohled odjinud, do které píše různé úvahy o justici z vlastního pohledu.

mesicnik Trestni pravo

Náhled článku Spolku Šalamoun v měsíčníku Trestní právo.